KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442054
nr 1344 2054
Karl Dahlgren. Stockholmsmotiv, Bollhusgränd, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 45x32cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:01:33
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
1.000 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr